Günlük Turlar

BALON TURU

Uçmaya hazır hissedin…

Keşfin en güzel yollarından biri derin vadileri ve kaya oluşumlarını bulutların arasında izlemektir! Balon turunda güzel manzaralara şahit olurken ruhen de özgür hissedeceksiniz.

Balonlar, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da gözbebeğidir. Kapadokya balon turunu maceraya dönüştürmek için gelen milyonlarca insan var. Bölgenin en büyüleyici yerlerini göklerden izlemeyi kim istemez ki?

Gün doğumunda Peri bacalarını izleyerek başlayacağınız balon turları farklı bir izlenim yaşatacak. Kapadokya’da balon uçuşları şüphesiz ki herkesin deneyimlemesi gereken, özel bir aktivitedir.

AT TURU

Güzel Atlar Diyarı diye ünlenen Kapadokya’da, güzel atlarla keşfe çıkmadan dönmek olmaz. At turunuz sırasında vadileri ve kültürleri yıllarca muhafaza etmiş köyleri ziyaret edebilirsiniz. Kapadokya’da bilindiği üzere 10 tane at çiftliği bulunmaktadır. Atlı safariye katılmak istiyorsanız, bunu ertelemeyin deriz. İki –üç saatlik bir eğitimden sonra hayatınızın en keyifli turu başlayacak! Gezi sırasında verilecek molalarda rehberiniz hakim olduğu bölgenin oluşumu hakkında anlatılar sunar. Tarih boyunca bölgede yaşamını sürdürmüş uygarlıkları, bozulmayan güzelliklerin sebeplerini dinlerken yaşayacaksınız…

Yeşil Turumuzda:

Göreme Panorama, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Ihlara Vadisi

Belisırma Köyü,  Selime Manastırı, Uçhisar Güvercinlik Vadisi

Kırmızı Turumuzda:

Göreme Açık Hava Müzesi, Üçhisar Kalesi, Çavuşin Köyü, Paşabağı Peri Bacaları, Avanos Çömlekçilik, Devrent Vadisi, Ürgüp Şarap Testi

Mavi Turumuzda:

Mustafapaşa Köyü, Keşlik Manastırı, Taşkınpaşa Medresesi, Sobessos Antik Kent, Soğanlı Vadisi, Kaymaklı Yeraltı Şehri

İyi keşifler dileriz!

Bizi Arayın Rezervasyon

Rezervasyon Detayları